Prosjektledelse og administrasjon

Evelyn Ann Kapstad

Daglig leder
evelyn@reklameservice.as
tlf: 414 23 859

Trond Angelsen

Marked- og salgssjef
trond@reklameservice.as
tlf: 901 63 344

Anders Rambekk

Prosjektleder
anders@reklameservice.as
tlf: 932 18 985

Paal Yngvar Kapstad

Avdelingsleder Telemark
paal@reklameservice.as
tlf: 971 46 277

Skiltmakere og produksjon

Yngve Kapstad

Gründer / Produksjonssjef / Skiltmaker
yngve@reklameservice.as
tlf: 908 48 836

Anita Flugund

Profileringsdesigner
anita@reklameservice.as
tlf: 971 44 673

Monika Bebkiewicz

Digital trykker / Produksjon
monika@reklameservice.as
tlf: 450 95 055

Richard Jacobsen

Skiltmaker / Bildekor
richard@reklameservice.as
tlf: 469 81 490

Daniel Osen Ellefsen

Produksjon / montør
daniel@reklameservice.as
tlf: 928 80 845

Design og rådgivning

Terje Gunrell Kaste

Markedsrådgiver
terje@folkebadet.no
tlf: 916 74 481

Fredrik Gustavsen

AD / designer
fredrik@folkebadet.no
tlf: 469 81 971

Amandus Bjerk

Grafisk designer
amandus@folkebadet.no
tlf: 483 25 233

Thomas Gustavsen

Webutvikler / designer
thomas@folkebadet.no
tlf: 406 96 251

Kontakt oss

Reklameservices egne prosjektledere konsentrerer seg om prosessen fra idé til ferdig produkt – i samråd med deg.

I tett samarbeid med produksjonsavdelingen håndterer prosjektlederne hele prosessen fra idéstadiet til det ferdige produktet er levert og montert. De deltar i byggeprosesser for å planlegge skilting som matcher nye bygg, og kan dessuten ta seg av søknadsprosesser i tilknytning til skilting av bygg og fasader.

Vi lytter til deg og utfordrer deg. I felleskap skaper vi den effekten du drømmer, om med løsninger som gjenspeiler virksomhetens logo og profil i et helhetlig konsept.